Kalendarz imprez
lokalizacja:  ck zamek  >
  

S Z T U K A

 

Galeria Komiksu i Ilustracji TYMCZASEM  

czynna: poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00

sobota - niedziela 10:00 - 18:00

 

Wystawa prac Krzysztofa Owedyka

 

 Galeria Komiksu i Ilustracji  „Tymczasem…” rozpoczęła swą działalność w kwietniu 2013 roku i jest miejscem gdzie regularnie wystawiani będą Polscy (i nie tylko) artyści komiksowi. Prezentowanie prace są eksponowanie zarówno w formie tradycyjnej (oryginały na ścianach) jak i wielkoformatowej (druki). Powstają również zaaranżowane specjalnie do przestrzeni wystawy, nowe formy komiksowe lub przestrzenne. Galeria mieści się we wnętrzach Centrum Kultury Zamek.

 

W sierpniu 2014 uruchomiliśmy również Czytelnię Komiksu „Tymczasem…”. Na razie zbiory czytelni są skromne ale z czasem czytelnia rozwinie skrzydła. Czytelnia będzie miejscem spotkać komiksowych i warsztatów związanych z komiksem i fantastyką.

 

 Wystawy w Galerii Komiksu i Ilustracji TYMCZASEM...   a.d. 2016

 


 

Wystawy w Galerii Komiksu i Ilustracji TYMCZASEM...   a.d. 2015

 

 


Wystawy w Galerii Komiksu i Ilustracji TYMCZASEM...   a.d. 2014 

 


Wystawy w Galerii Komiksu i Ilustracji TYMCZASEM...  a.d. 2013

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl.dev.3c.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ