Kalendarz imprez
  

KULTURY ŚWIATA

 

 

 


 

Patronem medialnym cyklu jest portal Wyprawy marzeń

 


Kultury Świata” to cykl imprez, podczas których przenosimy się w najróżniejsze zakątki świata. Wraz z autorami przewodników, podróżnikami i mieszkańcami odległych krain już dwukrotnie „przemierzyliśmy” świat dookoła.


Wszystko zaczęło się w 2002 roku od wernisażu wystawy indyjskiego plakatu filmowego. W następnych latach zaprezentowaliśmy wystawy m.in.  na temat Tybetu, Tajwanu oraz Peru.

 

Pomysł stworzenia „Kultur Świata” zrodził się w 2007 roku. Od tego czasu do dziś projekt ewaluował. W tej chwili spotkania z podróżnikami odbywają się raz na miesiąc, towarzyszą im slajdowiska, pokazy filmików z podróży, często wystawy. Szukamy zawsze ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swoich wrażeniach, dzieląc się z publicznością swoimi doświadczeniami.   


Do tej pory odwiedzili nas m.in. Piotr Mitko, Kamila Kielar, Norbert Skrzyński, Jakub Rybicki, Marcin Obałek, Magdalena Skopek, Tomasz Owsiany, Robert Maciąg, Bartosz Malinowski, Tomasz Grzywaczewski i wielu innych.


Jeśli przeżyłeś/aś niesamowitą przygodę, odkryłeś/aś ciekawe lądy i chcesz swą podróżą zainspirować innych – skontaktuj się z nami.

 
tel: 71 349 35 36 wew. 27

galeria@zamek.wroclaw.pl.dev.3c.pl

 

 

 

 fot. Michał Sikorski - Islandia

 

 fot. Jakub Rybicki - Bajkał

 

  

fot. Magdalena Zaborowska - Iran                     fot. Romek Husarski - Birma 

 

 fot. Norbert Skrzyński - Jordania

 

fot. Magdalena Skopek - Jamał

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.zamek.wroclaw.pl.dev.3c.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ